banner
   

BOBLOCK - výdejní automat

 

BobLock - automatizovaný skříňkový systém pro PPE a velké produkty

 

BobLock je automatizovaná skříňka linky pro osobní úložiště, která řídí distribuci oděvů a pracovních pomůcek a také velkých předmětů. 
Vzhledem k tomu, že skladovací a dávkovací systémy zajišťují spolehlivou odpovědnost za opakovaně použitelná aktiva a spotřební výrobky, zajišťují vašemu týmu přesně to, co potřebují, kdy a kde ho potřebují 24/7.

Všechny pohyby jsou zaznamenávány a jakmile jsou data detekována, je možné vytvořit cílené statistiky, jako je tok objektů a stav, ve kterém jsou články vráceny na konci pracovního posunu. 
Aby bylo řízení náplně snazší, systém kontroluje vnitřní zásoby a dílčí zásoby, odesílá v reálném čase a exportovatelné zprávy. 


ŘÍZENÍ VELKÝCH VELIKOSTÍ OBJEKTU

Projekt Indaco díky projektu BobLock dosahuje cíle automatizovat správu předmětů s nestandardními rozměry a významnými váhami, které nenajdou místo v jiných osobních počítačích a které by jinak byly i nadále distribuovány ručně personál.
S BobLockem budoe všechno zboží zaznamenáno do stejného webového softwaru Sesamo, který vrátí jedinou databázi, takže můžete generovat celkové statistiky rozdělenní zboží, odděleními, úkoly, distribučním bodem a dalšími přizpůsobitelnými parametry. 


IDENTIFIKAČNÍ SYSTÉMY

BobLock integruje několik řešení pro sledování, které zachycují informace do jedné centrální databáze a umožňují různé identifikační systémy, jako jsou magnetické odznaky, RFID, štítky, biometrické snímače.

Identifikace umožňuje oprávněným uživatelům efektivně přistupovat k položkám, které potřebují, a vrátit je, aniž by to bránilo pracovnímu postupu; rozpoznává parametry spojené s danou osobou a jeho prací, jako jsou minimální / maximální limity pro odběr, samo-zapisovatelé do výcvikového kurzu o správném používání OOPP, upozornění na vrácení zboží, které ještě nebylo vráceno ... 

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY :

Flexibilní konfigurace jsou přizpůsobeny vašim potřebám a jsou přizpůsobeny různým velikostem a tvarům.

Rozměry skříněk

 190 (Hcm) x 100 (Lcm) x 45 (Dcm)

Počet krabic

18

Výška krabice

 57,60 cm Velký  
 30,00 cm Střední 
 17,00 cm Malý

Hloubka krabice

 45 cm

Zobrazení

10 ”barevný dotykový displej s podsvícením

Odznak Reader

Magnetická, RFID 125 Khz, UHF, Mifare, HID, Legic 
nebo biometrická čtečka

Datové připojení

Ethernet - WIFI most (volitelný) - Router 4G (volitelné)

Zdroj napájení

220 V - 12 V 50/60 Hz

 

 

 

 
Nahoru
 
Sdílet na: