banner
   

KAZIK 13 - manuál se sloupcovou skříní

 

VÝDEJNÍ AUTOMAT

Automat byl sestaven přímo pro náročné zákazníky, kteří mají nestandardní potřeby. Spojuje přednosti dvou našich systémů, KAZIK a MIETEK.
Skládá se z automatu KAZIK 13 MANUAL se 468 skříňkami velikosti 8 cm x 8 cm, a sloupcové skříně, řízené pomocí počítače umístěného v KAZIK-u. Takové řešení rozšiřuje rozsah vydávaných a uchovávaných předmětů a zároveň snižuje náklady na samotné zařízení. Škála použitých předmětů může být velmi široká, od různého druhu rukavic, respirátorů a plynových masek, šroubováků, vrtáků, po čepice a ochranné boty, elektronářadí, kontrolní a měřící zařízení a další cenné nářadí.
Kazik 13 Manual může být rozšířen o jeden, dva, tři nebo čtyři sloupce, dle požadavků našich zákazníků.

 

Globální řešení těchto potřeb:

 • dozor nad zaměstnanci,
 • bezpečnost a přístup k potřebnému zboží 24 hodiny denně, 7 dní týdně,
 • přístup k předmětům přímo na pracovišti,
 • výdej hromadných nebo jednotlivých balení,
 • snížení spotřeby,
 • analýza a kontrola nad celkovým koloběhem (výdej, vrácení, zásobení),
 • dálkový přístup,
 • automatické řízení zásobování,
 • automatický dozor nad stavy skladu.

 KAZIK 13 PARAMETRY

 • rozměry skříně             200x100x110cm    
 • hmotnost zařízení        430kg
 • počet míst možnost     468
 • velikost schránky          8x8cm
   

 
 FUNGOVÁNÍ
 


 Rozpoznaní uživatele

Uživatel se přihlásí přiblížením bezkontaktní zaměstnanecké karty nebo pomocí individuálního kódu na dotykovém displeji. Získá tím přístup k úkonům a ke zboží, které je pro něj určeno. Osoby, které nemají náležitá oprávnění, nemají přístup k předmětům uloženým v zařízení.
 Zvolení úkonu

Uživatel zvolí požadovaný úkon: výdej, vrácení, doplnění… dle svých oprávnění. Dále vybere požadovaný předmět a jeho velikost, pokud je tento předmět dostupný ve více velikostech a zaměstnanec nemá svou velikost předvolenou. Systém odblokuje příslušná dvířka ke schránce, případně k požadovanému množství předmětů. Systém umožňuje zobrazit fotografie obsahu, popis, informaci o dostupném množství předmětů a jejich velikosti.
 Počítačový systém řízení

Výdejní automat KAZIK je vybavený počítačem třídy PC, k němuž má přístup pouze správce systému. Může také být vybaven systémem UPS (zdrojem nepřerušovaného napájení). KAZIK má instalovaný vlastní software, které se skládá ze třech modulů.
 Rozhraní uživatele

Rozhraní uživatele je přátelské a snadno se používá. Snadná obsluha umožní maximálně zjednodušit a urychlit úkon výdeje. Intuitivní rozhraní zobrazuje čitelné fotografie položek, což urychlí jejich vyhledání. Uživatelé používají průmyslovou dotykovou obrazovku, určenou pro práci ve ztížených podmínkách.
 Rozhraní správce

Nejvíce komplikovaným modulem je rozhraní správce. Umožňuje nastavení přístupu dle uživatele nebo skupiny uživatelů. Rozhraní správce dovoluje měnit údaje týkající se předmětů, zaměstnanců, rozměrů atd. Pomocí Rozhraní správce je také možné nastavovat omezení a uvolňování předmětů pro určité skupiny nebo uživatele.
 Statistiky a reporty

Modul reportů umožňuje přístup ke všem informacím v systému, jako jsou: historie výdeje, historie příjmu, historie doplňování, historie poškození, seznam předmětů s množstvím menším než je nastaveno, seznam objednaných předmětů, přejímky zboží atd. Modul také umožňuje tvorbu vlastních nestandardních reportů.

 


 

 
Nahoru
 
Sdílet na: